sesje ciążowe

Najważniejsze informacje

Drogie Mamy zapraszam Was do uwiecznienia jednych z najpiękniejszych chwil w naszym życiu.

Sesje ciążowe najlepiej wykonać pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży kiedy mamy już widoczny brzuszek.

Odpowiadam za to aby każda zaproponowana poza była indywidualnie do Was dopasowana. Wszystko Wam pokazuję, poprawiam najmniejsze szczegóły aby każdy kadr był dopracowany do perfekcji. Staram się aby wszystko było spójne i harmonijne.

Sesja ciążowa trwa około dwóch godzin. Możemy wykonać ją w studiu, plenerze albo połączyć jedno i drugie. Moje studio mieści się w Rąbieniu pod Łodzią, gdzie okoliczne lasy tworzą przepiękne plenerowe miejsca.

Kochane, w postprodukcji dbam aby wszystkie małe niedoskonałości ciała i cery zniknęły, a na fotografiach zostało same Wasze piękno. Jeśli macie obawy co do wyglądu, zostawcie to mnie. Efekt będzie powalający. Wszystkie zdjęcia poddaję autorskiej obróbce graficznej co czyni je niepowtarzalnymi. Efektami naszej współpracy są cudowne kadry przekazane w ekskluzywnych oprawach.

W studiu znajdziecie albumy, wydruki, płótna. Wszystko można dotknąć i porównać.

Jak się przygotować do sesji ciążowej.

Przed sesją warto zadbać o swoje samopoczucie.

Dobry humor to podstawa udanej sesji.

Mam dla Was też kilka sugestii. W trakcie sesji zmieniamy kilka razy fryzurę, więc proszę aby włosy były bez lakieru. Paznokcie proszę aby były naturalne, będą pasować do każdej stylizacji. Jeśli chodzi o makijaż, to współpracujemy z wizażystkami, które zadbają o Wasz perfekcyjny make-up. Jeśli wolisz naturalny wygląd, proszę aby makijaż był subtelny.

Co zabieramy na sesję z brzuszkiem.

Suknie i dodatki są na wyposażeniu studia. Zabieramy ze sobą bieliznę na zmianę w różnych kolorach aby nie odcinała się pod suknią. Jeśli sesja będzie z partnerem, mężem i dziećmi stylizacje dla nich ustalamy wcześniej. Dobrze aby partner miał na zmianę koszule i spodnie. Czy to będzie styl elegancki, casual czy sportowy - wszystko ustalamy przed sesją. Na fotografiach najlepiej wychodzą dopasowane zestawy ubrań.

Pamiętamy również o butach na zmianę. Na fotografiach będą widoczne stopy. Drogie Mamy, jeśli nie macie opuchniętych stóp mogą być to nawet szpilki. Jeśli idziemy w plener proponuję bardziej sportowe obuwie - pod sukniami nie będzie ich widać.

Jeśli chodzi o starsze dzieci również dla nich zabieramy stonowane ubrania i buty. Wiele rozmiarów ubrań jest na wyposażeniu studia. Konsultujemy wszystko przed sesją.


<